اپلیکیشن‌های ضروری برای طراحان داخلی

عنوان این مقاله کمی نادرست است. زیرا اپلیکیشن‌های کمی برای کار طراحی داخلی نیاز دارید. چند سال پیش، من اضافه کردن را متوقف کردم و شروع به ساده‌سازی کردم. این کار تلاشی هوشمندانه بود چرا که جستجو کردن در منابع خارجی برای کشف بهترین راه را متوقف کردم. و با نگاه کردن به کسب‌وکار خودم، بهترین راه را برای اداره شغلم ایجاد کردم.

سادگی و تمرکز بر روی آنچه که واقعاً مهم است، باعث می‌شود تجارت شما هموارتر شود. به جای اینکه روند کار خود را با برنامه‌ها و اشتراک‌های مختلف سردرگم کنید، می‌توانید توجه خود را به کارهایی انجام دهید که باید انجام شود، نه برنامه‌ای که باید از آن‌ها استفاده کنید تا کار را انجام دهید.

در اینجا برخی از برنامه‌های مورد علاقه من برای اجرای کار طراحی داخلی گفته شده است.

Pinterest:

وقتی می‌خواهید ایده‌ای را منتقل کنید، بهترین راه برای انجام این کار انتقال بصری است. و پینترست به شما امکان می‌دهد این کار را انجام دهید. من از این کار برای ایجاد طرح برای مشتریانم استفاده می‌کنم. و مشتریانی دارم که سبک و سلیقه خود را از این طریق با من در میان می‌گذارند. از بین تمام برنامه‌های موجود در لیست، از این اپلیکیشن بیشترین استفاده را در کسب‌و‌کارم دارم.

Evernote:

این اپلیکیشن هم کمی شبیه پینترست است. تمام مقالات، یادداشت‌ها، رسیدها، ایده‌ها ، نشانک‌ها می‌توانند ذخیره شده و از چندین دستگاه قابل دسترسی باشند و همه آنها قابل جستجو هستند. ویژگی پیش فرض به شما امکان می‌دهد یک تجربه نوت بوک دست نویس / طراحی را در iPad خود ایجاد کنید. Evernote یک روش عالی برای ذخیره اسناد مشتری، الهام بخش پروژه، یادداشت‌ها و نقشه‌ها در یک نقطه مفید است.

iHandy Level:

این یکی من را متعجب کرد وقتی وارد بازار شد. من معمولاً در جعبه ابزار طراح خود یک وسیله برای اندازه‌گیری دارم، اما همیشه تمام ابزارها را با خود حمل نمی‌کنم. این اپلیکیشن در چندین مورد به من کمک کرده است.

Magic Plan:

این واقعا یک برنامه جادویی است، شما از اتاق خود عکس می‌گیرید و برنامه برای شما اندازه‌گیری می‌کند و یک پلان ایجاد می‌کند. این برنامه‌ای است که دوست دارم بیشتر اوقات از آن استفاده کنم، اما من به اندازه گیری با متر لیزری عادت کردم که زمانی که کارم تمام می‌شود معمولاً یادم می‌آید از Magic Plan استفاده کنم. این یکی از اپلیکیشن‌هایی است که در گوشی من هست.

Color Capture:

یک عکس بگیرید و این برنامه آن را با رنگ بنجامین مور مطابقت می‌دهد. من در درجه اول از رنگ بنجامین مور استفاده می‌کنم، اما این برنامه‌ای است که مدتی داشتم اما هرگز استفاده نکرده بودم. من از این طریق رنگ‌ها را انتخاب نمی‌کنم. اما این بدان معنی نیست که شما نتوانید رنگ را از این طریق انتخاب کنید! اگر می‌خواهید یک رنگ انتخاب کنید، این هم یک روش است. همچنین می‌توانید نسخه‌های Sherwin Williams یا Pantone را امتحان کنید.

دانلود رایگان فایل

اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

شاید دوست داشته باشید !

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...