شرکت معمار بوم در راستای ارتقای سطح زندگی افراد با طراحی‌های نوین و به روز و علمی در سال 1387 به پشتوانه تجربه کار حرفه‌ای با طراحی و اجرای پروژه‌های متعدد مسکونی، تجاری، اداری آغاز به کار کرده است. امید است بتوانیم گام کوچکی در جهت اعتلای معماری در ایران برداشته باشیم.

موضوع فعالیت شرکت

طراحی، نظارت و اجرا: شرکت معماربوم در زمینه ساختمان‌سازی و همچنین بازسازی و دکوراسیون داخلی فعال است و چندین پروژه را با موفقیت به انجام رسانده است.

آموزش: شرکت معماربوم در ادامه کار خود، دپارتمان آموزشی جهت ارائه آموزش‌های برتر معماری را راه‌اندازی کرده است. تمامی آموزش‌های کاربردی و موضوعات توسط اساتید و مهندسین باتجربه انتخاب شده و تمامی ویدیوها و فایل صوتی توسط گویندگان برتر ضبط و آماده ارائه به فرهیختگان معماری شده است. امید است که گامی کوچک ولی کارا در زمینه آموزش برای فعالان در حوزه معماری داشته باشیم.

طراحی تخصصی برای کودکان و نوجوانان: شرکت معماربوم به صورت تخصصی در زمینه طراحی برای کودکان و نوجوانان عزیز جامعه فعالیت می‌کند. شرکت معمار بوم معتقد است با طراحی دکور، کودک می‌تواند شاعر یا جنگجو شود و این نشان از اهمیت طراحی فضا برای کودکان دلبندمان دارد. لذا شرکت معماربوم با کمک گرفتن از روانشناسان مطرح کشور برای انتخاب رنگ و خطوط و چیدمان گامی مهم در حوزه طراحی برای کودکان برداشته است.

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...